Frenadol Complex 10 Sobres Granulado

10,45  IVA incl.

Para Solución Oral

Categoria:
Descripció
  • Paracetamol 650 mg., Dextrometorfano hidrobromuro 20 mg., Clorfenamina maleato 4 mg., Cafeína citrato 30 mg., Ácido ascórbico 250 mg.
  • Alleuja el dolor suau o moderat de cap, febre, tos improductiva, secreció nasal
  • Majors de 14 anys
  • 1 sobre cada 6 o 8 hores. No prendre més de 4 sobres al dia
Ressenyes (0)

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes.

Sigueu els primers a ressenyar “Frenadol Complex 10 Sobres Granulado”

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

More Products
nosacare_spray_hidroalcoholico
Afegeix a la cistella

Nosacare Spray Hidroalcoholico Higienizante

3,95  IVA incl.
suavinex_gel_champu+locionorporal
Afegeix a la cistella

Suavinex Duplo Gel Espumoso + Loción

18,50  IVA incl.
medicramer_gel_hidroalcoholico
Afegeix a la cistella

Medicramer Gel Hidro Alcoholic 500ml

8,45  IVA incl.

Thermoval Rapid

9,50  IVA incl.
kit dental Vitis Junior
Afegeix a la cistella

Kit dental Vitis Junior

7,75  IVA incl.
kneipp_valeriana_classic
Afegeix a la cistella

Grageas Herbales De Valeriana

4,25  IVA incl.