Frenadol Complex 10 Sobres Granulado

10,45  IVA incl.

Para Solución Oral

Categoria:
Descripció
  • Paracetamol 650 mg., Dextrometorfano hidrobromuro 20 mg., Clorfenamina maleato 4 mg., Cafeína citrato 30 mg., Ácido ascórbico 250 mg.
  • Alleuja el dolor suau o moderat de cap, febre, tos improductiva, secreció nasal
  • Majors de 14 anys
  • 1 sobre cada 6 o 8 hores. No prendre més de 4 sobres al dia
Ressenyes (0)

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes.

Sigueu els primers a ressenyar “Frenadol Complex 10 Sobres Granulado”

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

More Products
farmaciannagracia_ferrer_fisiologic_solucion_salina_nasal
Afegeix a la cistella

Fisiologic Solución Salina Nasal Y Oftálmica

3,95  IVA incl.
isdin_geremisdin_gel
Afegeix a la cistella

Isdin Germisdin Hygiene & Protection Original

12,85  IVA incl.
voltadol_forte
Afegeix a la cistella

Voltadol Forte 23,2 Mg/G Gel Cutaneo

9,99  IVA incl.
fave_de_fuca
Afegeix a la cistella

Fave De Fuca 40 Comprimidos Recubiertos

7,02  IVA incl.
hartmann_tiritas_tirites
Afegeix a la cistella

Tirites Classic Aposit Adhesiu Hartmann

2,80  IVA incl.
vilardell_supositoris
Afegeix a la cistella

Supositorios De Glicerina Vilardell Adultos 3 gr.

5,60  IVA incl.