Frenadol Complex 10 Sobres Granulado

10,45  IVA incl.

Para Solución Oral

Categoria:
Descripció
  • Paracetamol 650 mg., Dextrometorfano hidrobromuro 20 mg., Clorfenamina maleato 4 mg., Cafeína citrato 30 mg., Ácido ascórbico 250 mg.
  • Alleuja el dolor suau o moderat de cap, febre, tos improductiva, secreció nasal
  • Majors de 14 anys
  • 1 sobre cada 6 o 8 hores. No prendre més de 4 sobres al dia
Ressenyes (0)

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes.

Sigueu els primers a ressenyar “Frenadol Complex 10 Sobres Granulado”

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

More Products
farmaconfort_compresas_ultra_dia
Afegeix a la cistella

Compresas 100% Algodón Farmaconfort Ultrafinas Dia Alas 10 U

3,85  IVA incl.
-56%
amukina gel hidroalcoholic
Afegeix a la cistella

Amukina Gel Hidroalcoholic 80 ml.

El preu original era: 2,25 €.El preu actual és: 1,00 €. IVA incl.
fisiocrem_gelactive
Afegeix a la cistella

Fisiocrem Gel Active

7,95  IVA incl.
lizipaina_comprimidos
Afegeix a la cistella

Lizipaina Clorhexidina/Benzocaina 5 mg/2,5 mg

8,23  IVA incl.
neutrogena_locion_corporal
Afegeix a la cistella

Neutrogena Loción Corporal Piel Seca

9,95  IVA incl.
gel-de-bany
Afegeix a la cistella

Betres On, Gel De Bany Algodón y Talco

2,95  IVA incl.